
Cava DV Reserva Semi-Seco Esencia
Deze Cava van DDLV heeft langer sur lies gelegen, dan de Expression. Ontdek hier nog meer over zijn profiel.
- Voor 17:00 uur besteld, vandaag verzonden
- 1 jaar kurkgarantie
- 100% Belgische onderneming
- Gratis verzending vanaf 60 euro
- Meer informatie? Neem contact op over dit product
De cava
De Cava Reserva Semi-Seco Esencia van DDLV is een Spaanse licht-sprankelende mousserende wijn (cava), uit de La Vega regio. Hij wordt net zoals de Expression van DDLV helemaal op basis van de Macabeo druif gemaakt.
De Cava heeft een lichtgele kleur, met een lichte bubbel. In de neus heersen fruitige aroma's, met toetsen van citrus en gebak. In de mond dus een lichte bubbel, perfect voor deze cava. Hierdoor kan een lichte zoetheid op de voorgrond komen. De lange afdronk is fris en fruitig.
Foodpairing: Kan perfect alleen gedronken worden met vrienden, maar ook uitstekende compagnon bij desserts, fruitsalade of gebak.
Merk | Dominio De La Vega |
Artikelcode | 100.13.23 |
EAN | 8436022606012 |
Druiven | Macabeo |
Vatlagering | Inox cuves |
Alcohol | 12,5% |
Regio | La Vega |
Land | Spanje |
Bekroningen |
average of 1 review(s)
Heel lekker
Super