
Marula Gin 50cl
De Marula Gin wordt geproduceerd in België, op basis van Marula fruit uit Namibië. Ontdek meer over het 'verboden Marula fruit' bij PinArt.
- Voor 17:00 uur besteld, vandaag verzonden
- 1 jaar kurkgarantie
- Klanten geven ons een score van 4,9 op 5
- Gratis verzending vanaf 35 euro
- Meer informatie? Neem contact op over dit product
De gin
De Marula Gin wordt geproduceerd in België, op basis van Marula fruit uit Namibië.
Het Marula fruit groeit aan Marula bomen of Olifantenbomen. De reden hiervoor is niet ver te zoeken. Olifanten eten het fruit dat aan deze bomen groeit zeer graag. De olifanten worden hier zelfs dronken van, zodra het fruit in hun maag is gefermenteerd.
Naast het fruit uit Namibië worden nog andere plantaardige ingrediënten toegevoegd:
jeneverbessen (Toscane), lavendel (de Provence), rozenblaadjes (Bulgarije), koriander (India), oranjebloesem (Spanje)
Het resultaat is een zwoele gin, met een exotisch tintje. In de neus heersen geuren van perzik, abrikoos en lavendel. In de mond is het een zoete, zachte en verfijnde gin, wat zich verderzet tot in de middellange afdronk.
Artikelcode | 400.130.11 |
EAN | 5419980009708 |
Alcohol | 40% |
Inhoud | 50cl |
Smaak | zoet, zacht, verfijnd |
Herkomst | België (geïnspireerd door Marula 'verboden' fruit uit Namibië) |
Producent | Marula Gin |
average of 0 review(s)
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review